Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO w Puławach o podwyżkach za rządów PiS. "Pizza zdrożała o 50 procent"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2018 r. o 20:21 Powrót do artykułu
Karpiu zainwestuj we wsuwki bo ci lata ta czupryna przykrywająca łysinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/nie-ma-sprawy-marka-flasinskiego,n,1000086323.html
ludzie może i tak ale internety nie zapominają panowie politycy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję zrzutę na żyletkę dla wuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznijcie w końcu coś robić a nie tylko szczekać oni to źle a oni to źle a szary ludek to kupi wy to macie głęboko w du.ie byle tylko do koryta sie dorwać a dla nas to szczegół kto nas doi platfus czy pisior zacznijcie troche myśleć powalone partyjniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba tylko Karpińskiemu drożej sprzedają. Ciekawe dlaczego? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to 2 klaunowie czy 2 krętacze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak ciemny lud w Puławach mieszka. Miała Krukowa siedzibę Azotów do Puław przenieść, i co? I wydymała wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Bogu dziękuję,że ten osobnik nie jest moim ojcem. "zenada" to jest mało powiedziane. Napluć takiemu w ryj to si,e obetrze itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za różnica czy peło czy pisiu? jeden ch.j i tak NAS mają w poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO NAM UKRADŁ EMERYTURY - II- FILAR?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja...pier... ten koleś nie ma wstydu - tych którzy na niego zagłosują nie można traktować poważnie. NIE MOŻNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwali się "krystaliczni", za ich rządów nic nie drożało, niczego się nie sprzedawało obcym i nikt nic nie kradł. To jest chore, myślą że ludzie już nic nie pamiętają??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahahahaha :)))))) ten kretyn co ma nas w du...ie.... trzeba być idiotą i ignorantem, żeby na was glosowac złamasy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Karpiński i działacz PO Nakonieczny to nadają się co najwyżej do trzymania drabiny, a nie do polityki i debat o gospodarce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz wolałam widzieć gęby PO, bo na widok Kaczyńskiego, Macierewicza, Pawłowicz zbiera mnie na żyganie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ćwok i złodziej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński po swoich wypowiedziach powinien sie usunac na jakis czas, trudno zapomniec te okropne slowa...i ten usmiech zdrajcy ....nie chcemy takiego ziomka ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze gada! Za pisu to jakby też mleko szybciej kwasnieje i kury przestali sie nieść hehe ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pisze "Na zdjęciu ten złamas który powiedział "Ch..j z tą Polską wschodnią " ? Niech spier..ala na księżyc." A ja piszę, człowieku wysłuchaj w końcu tej wypowiedzi. Nie rób z siebie bezrozumnej papki mózgowej. Szanuj się, nie daj się manipulować. Można się nie zgadzać z Karpińskim, ale powielanie ubliżającego mu kłamstwa jest debilizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platfusy przejadali miliony po knajpach sowy i przyjaciół...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...